Zekare Smart Görsel Dikkat Setleri

2-4 YAŞ ZEKARE SMART GÖRSEL DİKKAT SETİ

2-4 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nedir: Özellikle ev ortamında büyüyen, anneleri çalışan çocuklar için harika bir gelişim seti. Çocuğunuz hem eğlenecek hem öğrenecek hem de iyi vakit geçirmiş olacak. Dikkat, koordinasyon ve odaklanma, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, akıl yürütme, sınıflandırma, sıralama, algılama, ilişkilendirme, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme, eleştirme, şekil-zemin algısı, problem çözme ve bağımsız iş yapabilme gibi birçok alanda beceri gelişimine direk katkı yapan setin içerisinde on bir kitap ve kontrol paneli bulunmaktadır.

2-4 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nasıl Oynanır: Eşleştirme panelini oyun sayfasının üzerine açık bir şekilde koyalım. Taşları panelin üst kapağına yönergeye uygun şekilde yerleştirelim. Kaldırdığımız her ter taşı alt kapaktaki cevabının üzerine koyalım. Tüm taşları alt kapağa yerleştirdikten sonra kontrol panelini kapatıp ters çevirelim. Her sayfanın altında bulunan cevap anahtarı deseniyle karşılaştıralım. Desen doğruysa diğer sayfaya geçebilirsin.

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattımız: 0542 463 03 34

Uygun Fiyat, Bedava Kargo, Toplu Alımlarda Ekstra İndirim
"

5 YAŞ ZEKARE SMART GÖRSEL DİKKAT SETİ

5 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nedir: Okul öncesi çocuklarda düşünme, algılama ve konsantrasyon becerilerinin geliştirilmesi, günümüzde başarılı bir eğitim hayatı için oldukça önemlidir. Özellikle görsel algılama yetisinin geliştirilmesi bu yolda oldukça faydalı olmaktadır. Dikkat, koordinasyon ve odaklanma, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, akıl yürütme, sınıflandırma, sıralama, algılama, ilişkilendirme, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme, eleştirme, şekil-zemin algısı, problem çözme ve bağımsız iş yapabilme gibi birçok alanda beceri gelişimine direk katkı yapan setin içerisinde on bir kitap ve kontrol paneli bulunmaktadır.

5 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nasıl Oynanır: Eşleştirme panelini açıp sekiz taşımızı sırasıyla panelin üst kapağına yerleştirelim. Kaldırdığımız her ter taşı alt kapaktaki cevabının üzerine koyalım. Tüm taşları alt kapağa yerleştirdikten sonra kontrol panelini kapatıp ters çevirelim. Her sayfanın altında bulunan cevap anahtarı deseniyle karşılaştıralım. Desen doğruysa diğer sayfaya geçebilirsin.

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattımız: 0542 463 03 34

Uygun Fiyat, Bedava Kargo, Toplu Alımlarda Ekstra İndirim
"

6 YAŞ ZEKARE SMART GÖRSEL DİKKAT SETİ

6 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nedir: Bir çok anaokulunda ders olarak okutulan dikkat seti ile çocuklar edindikleri beceriler ile okul yaşantısında daha başarıları olduğu gözlenmiştir. Dikkat, koordinasyon ve odaklanma, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, akıl yürütme, sınıflandırma, sıralama, algılama, ilişkilendirme, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme, eleştirme, şekil-zemin algısı, problem çözme ve bağımsız iş yapabilme gibi birçok alanda beceri gelişimine direk katkı yapan setin içerisinde on bir kitap ve kontrol paneli bulunmaktadır.

6 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nasıl Oynanır: Eşleştirme panelini açıp on iki taşımızı sırasıyla panelin üst kapağına yerleştirelim. Kaldırdığımız her ter taşı alt kapaktaki cevabının üzerine koyalım. Tüm taşları alt kapağa yerleştirdikten sonra kontrol panelini kapatıp ters çevirelim. Her sayfanın altında bulunan cevap anahtarı deseniyle karşılaştıralım. Desen doğruysa diğer sayfaya geçebilirsin.

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattımız: 0542 463 03 34

Uygun Fiyat, Bedava Kargo, Toplu Alımlarda Ekstra İndirim

6-9 YAŞ ZEKARE SMART GÖRSEL DİKKAT SETİ

6-9 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nedir: Gelişen teknolojik araçlar ile birlikte artış gösteren dikkat dağınıklığı çeşitli yöntemlerle sorun olmaktan çıkartılabilir. İşte bunlardan birisi de Zekare Dikkat Gelişim Seti. Akıl oyunlarından farklı olarak zihinsel gelişimin bir çok alanına etki eden set çocuk gelişimi uzmanları tarafından da önerilmektedir. Dikkat, koordinasyon ve odaklanma, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, akıl yürütme, sınıflandırma, sıralama, algılama, ilişkilendirme, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme, eleştirme, şekil-zemin algısı, problem çözme ve bağımsız iş yapabilme gibi birçok alanda beceri gelişimine direk katkı yapan setin içerisinde on bir kitap ve kontrol paneli bulunmaktadır.

6-9 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nasıl Oynanır: Eşleştirme panelini açıp on iki taşımızı sırasıyla panelin üst kapağına yerleştirelim. Kaldırdığımız her ter taşı alt kapaktaki cevabının üzerine koyalım. Tüm taşları alt kapağa yerleştirdikten sonra kontrol panelini kapatıp ters çevirelim. Her sayfanın altında bulunan cevap anahtarı deseniyle karşılaştıralım. Desen doğruysa diğer sayfaya geçebilirsin.

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattımız: 0542 463 03 34

Uygun Fiyat, Bedava Kargo, Toplu Alımlarda Ekstra İndirim
"

9-12 YAŞ ZEKARE SMART GÖRSEL DİKKAT SETİ

9-12 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nedir: İnsanlar okuduklarının yüzde onunu, duyduklarının yüzde yirmisini, gördüklerinin yüzde otuzunu, hem görüp hem duyduklarının yüzde ellisini, görüp duyup söylediklerinin yüzde seksenini, görüp duyup söyleyip dokunduklarının yüzde doksanını hatırlıyorlar. Zekare dikkat seti çocuklara yaparak ve yaşayarak öğrenme imkanı sağlıyor. Dikkat, koordinasyon ve odaklanma, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, akıl yürütme, sınıflandırma, sıralama, algılama, ilişkilendirme, parça bütün ilişkisi, bağlantısal düşünme, eleştirme, şekil-zemin algısı, problem çözme ve bağımsız iş yapabilme gibi birçok alanda beceri gelişimine direk katkı yapan setin içerisinde on bir kitap ve kontrol paneli bulunmaktadır.

9-12 Yaş Zekare Smart Görsel Dikkat Seti Nasıl Oynanır: Eşleştirme panelini açıp yirmi dört taşımızı sırasıyla panelin üst kapağına yerleştirelim. Kaldırdığımız her ter taşı alt kapaktaki cevabının üzerine koyalım. Tüm taşları alt kapağa yerleştirdikten sonra kontrol panelini kapatıp ters çevirelim. Her sayfanın altında bulunan cevap anahtarı deseniyle karşılaştıralım. Desen doğruysa diğer sayfaya geçebilirsin.

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattımız: 0542 463 03 34

Uygun Fiyat, Bedava Kargo, Toplu Alımlarda Ekstra İndirim
"

ZEKARE SMART İŞİTSEL DİKKAT SETİ

Zekare Smart İşitsel Dikkat Seti Nedir: Öğrenci merkezli müfredatta bile bir çok ders düz anlatım yoluyla anlatılmaktadır. Aktif dinlemeyi öğrenen bir öğrenci derslerde daha başarılı olacaktır. İşte bu düşüncelerle hazırlanan Zekare İşitsel Dikkat Seti aktif dinleme, ilişki kurma, sağ ve sol kulaktan gelen farklı sesleri ayırt edebilme, duyulanı arka plandaki seslerinden ayrıştırabilme, işitsel hafıza, fonolojik farkındalılık oluşturma bu setin temel kazanımlarındandır.

Zekare Smart İşitsel Dikkat Seti Nasıl Oynanır: Eşleştirme panelini açıp sekiz taşımızı sırasıyla panelin üst kapağına yerleştirelim. Kaldırdığımız her ter taşı okunan açıklamayı ve soruyu dikkatle dinleyip; alt kapaktaki cevabının üzerine koyalım. Tüm taşları alt kapağa yerleştirdikten sonra kontrol panelini kapatıp ters çevirelim. Her sayfanın altında bulunan cevap anahtarı deseniyle karşılaştıralım. Desen doğruysa diğer sayfaya geçebilirsin.

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattımız: 0542 463 03 34

Uygun Fiyat, Bedava Kargo, Toplu Alımlarda Ekstra İndirim

Bunları da beğenebilirsin